Detaylar

Kategori Bilim Adamları
Yayıncı Alfa Basım Yayım Dağıtım
Liste Fiyatı 32.41
Format Kitap
Barkod 9786051712406
Yayın Tarihi 2018-03-08
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 2.Baskı
Sayfa Sayısı 470
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 140 X 210

Benim Sözlerimle Dünya

Tüm dünyada sayısız baskı yapan ve yirmi beş dile çevrilen popüler Einstein alıntıları koleksiyonunun bu nihai baskısı yaklaşık 1600 alıntı içeriyor.
Ayrıca ek olarak Einstein'ın yaşamı ve başarılarının bir kronolojisine, Freeman Dyson'ın güvenilir önsözüne ve Alice Calaprice tarafından yapılan yorumlarla betimleyici kaynak notlarına da yer verilmiştir.

?Takdire şayan bir seçki... Einstein'ın çalışmaları ve yaşamı üzerine çalışanlar, Siyonizmden ev yaşantısına kadar geniş bir yelpazedeki görüşlerinde şaşırtıcı noktalar bulacaklar. ? Choice

?Einstein'ın düşünsel ve manevi yeteneklerinden yoksun olan bizler, onu böylesine yenilikçi bir biçimde insanlaştıran bu kitaba minnet borçluyuz.
? Timothy Ferris, New York Times Book Review

?Bu büyüleyici kitap Einstein'ı hem daha hassas hem de daha karanlık,
daha düşünceli, tam anlamıyla bir insan olarak gözler önüne seriyor. ? Physics World

?Calaprice, konuşmalarından ve mektuplarından çekip çıkardığı özlü ve etkileyici deyişlerle gerçek bir Einstein ziyafeti sunuyor. Bu deyişler, anıtsal cümleler kurma konusunda asla sıkıntı çekmemiş, aksine bunları düşünmeksizin doğrudan doğruya söyleyivermiş özel bir Einstein'ı meydana çıkarıyor. ?David E. Rowe, Times Higher Education Supplement

Emeği Geçenler

Yazar   : Albert Einstein
Çevirmen   : Ozan Karakaş

Satış

32.41
Liste Fiyatı : 32.41
Kazancınız : 0.00
Miktar :  
Adet
 Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %0 indirim