Detaylar

Kategori İş Dünyası - Kariyer
Yayıncı Optimist Yayım Dağıtım
Liste Fiyatı 25.00
Format Kitap
Barkod 9786052202746
Yayın Tarihi 2018-12-12
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 152
Kapak Karton
Kağıt 1.Hamur
Boyut 125 X 177

Duygusal Zeka - Mutluluk; Harvard Business Review

Mutluluk; herkesin ulaşmak istediği, yakalaması bazen çok kolay bazense dünyanın en yüksek zirvesine çıkmak kadar zor... Başarı ne kadar önemliyse mutlu bir iş yaşamı da en az onun kadar önemli... Hatta belki de başarının yolu ondan geçiyor.
HBR Duygusal Zekâ serisinin Mutluluk kitabı işyerinde mutluluğu yakalamanın yollarını farklı yaklaşımları derleyerek gösteriyor.
*Daniel Gilbert
*AndréSpicer
*ChristinePorath

İŞ YAŞAMININ İNSANİ YANI
HBR Duygusal Zekâ Serisi, Harward Business Review sayfalarından iş yaşamının insani yanı üzerine bir okuma seçkisi sunuyor. Dizideki her kitap, duygularımızın iş hayatımızı nasıl etkilediğine, zor durumlarla ve zor insanlarla nasıl başa çıkabileceğimize, işyerindeki mutluluğa yönelmenin ne anlama geldiğine dair ilham veren denemelere ve araştırmalara yer veriyor. Yapay zekânın ve robotların her alanda gelişmesi ve bir tehdit olarak algılanmasına karşın, bizi biz yapan insani özelliklerimizin gücünden faydalanmayı öğretiyor. Hem keyifli ve hem de pratik olan bu kitaplar, profesyonellere ustalaşmak için kritik olan sosyal becerilerin neler olduğunu anlatıyor.


Saygılarımızla.

Emeği Geçenler

Yazar   : Daniel Gilbert;Andre Spicer;Christine Porath

Satış

25.00
Liste Fiyatı : 25.00
Kazancınız : 0.00
Miktar :  
Adet
 Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %0 indirim