Detaylar

Kategori Roman - Günümüz
Yayıncı Martı Yayınları (Kampanya)
Liste Fiyatı 45.00
Format Kitap
Barkod 9786053482390
Yayın Tarihi 2014-02-05
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 352
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 135 X 210

Kan Giyinmiş Kız

Düşünceler zamanla bulanıklaşıp kaybolur
ama gözler hiçbir şeyi unutmaz

Cas Lowood, ihbarlar üzerine hayaletlerin peşine düşerek onları yok eden bir hayalet avcısıdır. Yeni görevi ise, evine adım atan herkesi acımasızca öldüren hayalet Anna Korlovu yakalamak ve ondan kurtulmaktır.
Fakat Cas bu kez daha önce hiç rastlamadığı türden bir hayaletle karşı karşıyadır. Annanın içindeki, insanları öldürme isteğinin nedenini öğrendiğinde onun hayatına ve ölümüne dair sırlarla örülü gerçekleri de su yüzüne çıkarır.


Yirmi beşten fazla dile çevrilen ve birçok ödül alan Kan Giyinmiş Kız sizleri doğaüstü fantastik kurgunun romantik öğelerle harmanlandığı sıra dışı bir hikâyeyle tanıştırıyor.
YORUMLAR

Tamamen orijinal, özgün ve eğlendirici bir kitap. Korku türündeki en iyilerin arasında olabilecek kadar harika. Devam kitaplarını da okumayı isteriz.
Kirkus Reviews

Case bayıldım! Vârisi olduğu dünya ise oldukça canlı ve merak uyandırıcı. Işıkları açarak uyumaya hazır olun çünkü bu kitabın dişleri var. Hem de sipsivri.
Stacey Kade

Okuyucular tam sonuca ulaştıklarını düşünürken Blakein olayları yeni ve beklenmedik yönlere çektiğini fark edecekler. Bu, bir aşk ve intikam hikâyesi. Karakterler arasındaki ilişkiler çok boyutlu ve tatmin edici.
School Library Journal

Korkunç, komik ve en sevdiğim romantik hikâyelerden biri Kan Giyinmiş Kızda her duygudan bir tutam var.
Sarah Rees Brennan

Oldukça sinematik ve merak uyandırıcı. Blakein kan ve romantizmi böylesine harika bir şekilde harmanladığı bu kitap, Alacakaranlık serisini severlerin ilgisini çekecektir.
Booklist

Emeği Geçenler

Yazar   : Kendare Blake
Çevirmen   : Gülfem Çırak

Satış

45.00
Liste Fiyatı : 45.00
Kazancınız : 0.00
Miktar :  
Adet

Stokta var

Aynı Gün Kargo   
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %0 indirim