Detaylar

Kategori Dil Öğrenimi - Almanca
Yayıncı İnkılâp Kitabevi
Liste Fiyatı 20.00
Format Kitap
Barkod 9789751019295
Yayın Tarihi 0000-00-00
Yayın Dili
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 414
Kapak
Kağıt
Boyut 155 X 215

Sözlüklü Almanca Konuşma Kılavuzu

Sözlüklü Almanca Konuşma Kılavuzunun başlıca amacı, Almanya başta olmak üzere Almanca konuşulan ülkelere gidenlere, Almanlarla konuşma durumunda olanlara yardımcı olmak, Almanca´nın temel bilgilerini sağlamak ve bir başvuru eseri olmaktır.

Bunun yanında, ülkemizde turistik kuruluşlarda çalışanların ve Almanca konuşulan ülkelerden gelenlerin de bu kitapçıktan yararlanacağı umulmakta ve beklenmektedir. Kılavuzda, Almanca temel kelime hazinesi esas alınmış, kelimeler, insanların topluluk içinde karşılaşacağı önemli durumlar göz önüne getirilmeye çalışılarak seçilmiştir. Almanca kelimelerin okunuşları ise, pratik nedenlerle (fonetik alfabesi ile değil) Türkçe olarak yazılmıştır.

Kitabımızda, başvuru eseri olma amacına uygun olarak, önemli kavram grupları histe halinde sunulmakta, önemli gramer konularına da çok özet biçimde değinilmektedir. Bu kitap, Almanca´yı tam olarak öğretme iddiasında değildir. Ancak okuyucu, örnek cümleler ve sistemli sözlük yardımıyla standart durumlarda anlama ve cevap verme bakımlarından mutlaka güven kazanacaktır. Bu da, sadece iletişimin daha iyi, daha güzel olmasına yol açmakla kalmayacak, umarız ki, Almanca´yı daha iyi öğrenme isteğini arttıracaktır.
(Arka Kapak)

Emeği Geçenler

Yazar   : Vural Ülkü

Satış

20.00
Liste Fiyatı : 20.00
Kazancınız : 0.00
Miktar :  
Adet

Temin Süresi: 2 Gün
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %0 indirim