Detaylar

Kategori Roman - Türk Klasikleri
Yayıncı Olimpos Yayınları (Kampanya)
Liste Fiyatı 18.52
Format Kitap
Barkod 9786055433321
Yayın Tarihi 2011-04-30
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 400
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 135 X 215

Tuzak

Otuz bir yaşındaki Michael Cantella Wall Streetin en önemli yatırım bankası Saxton Silversın yükselen yıldızıydı. Herşey hayatının aşkı Ivy Laytonın Bahamalardaki balayında aniden ortadan kayboluşuna kadar planlandığı gibi gitmekteydi.
Dört yıl hızlıca ileri sarıyoruz... Michaelın otuz beşinci doğumgünü partisi akşamı ve o hala doğru yolda; başarılı bir kariyer, güzel yeni bir eş, yığınla para. İyi talihin keyfini çıkarırken, bilgisayarının başına oturur, en büyük yatırım hesabını kontrol etmek için şifresini girer: Sıfır bakiye. Bir hesap daha dener, bir tane daha. Hepsi sıfır. Birisi onun bütün varlığını temizlemiş. Tek ipucu ise yeni bir e-posta: Tam da planlandığı gibi. Kucaklıyor ve öpüyorum.

Bu kelimelerle Michaelın hayatı da borsa yatırımcısı porföyü gibi bitmişti. Saxton Silvers aniden iflasın eşiğinde ve o bunun baş sorumlusu olarak görülmekte. Michael bir komplonun kurbanı olarak, karısının açtığı boşanma davası, peşindeki gizli FBI ajanları, bilgisayarındaki casus yazılımlar, ve JBUdan gizemli e-postalarla karşı karşıya. Çaresizlik içinde kurumsal casusluğa karışmış adını temizlemek için çabalarken bazı işaretlerin ölen ilk eşi Ivyyi anahtar oyuncu olarak gösterdiğini farkeder. Peki ya Ivy, sadece Michaelı ölmekten de beter bir kader ile tanıştırmak için ölümden geri dönmüşse?

James Grippandonun en yeni gerilimi okuyucuları Şirket romanından yankılarla beraber Wall Streetin iç dünyasına götürerek Warren Buffetın finansal kitle imha silahları olarak tanımladıklarının gerçek tehlikelerini resmediyor.
James Grippando en iyi satan kitaplar listesinde on altı romanı yer almış, dünya çapında tanınan, romanları yirmi altı dilde yayımlanmış bir yazardır. On iki yıldır ceza avukatlığı yaptığı Floridada yaşamaktadır.

Roket gibi kalkıyor ve asla hızını kesmiyor.
-Christopher Reich

Grippando en iyi romanlarından biri olan Tuzakla sadık okuyucularını hayal kırıklığına uğratmayacak... Kitap bolca beklenmedik gelişmeler ve olaylarla örülü... romanı bir oturuşta bitirmek için geç saatlere kadar uyumayacak okuyucuların sayısı da bol olacak...
-Library Journal

Gösterişli ve sofistike bir gerilim makinası... Wall Streetin en güçlü ve acımasız oyuncuları arasında geçen bu kanlı cinayet ve entrika hikayesini çok beğendim.
-Christopher Reich, New York Times Bestsellers yazarı

Grippando okuyucularını devamlı yeni tahminler yürütmeye zorluyor... Sadist bir kiralık katil, yüksek menfaatler peşindeki kurnaz borsacılar, bol sinematik kaçışlarla dramatik tansiyon yüksek tutuluyor.
-Publishers Weekly

James Grippando finansal çöküşü, kimlik hırsızlığını ve borsa sahtekârlıklarını vakitlice bir gerilimde gayet yetenekli bir üslupla kullanıyor.
-South Florida Sun Sentinel

Çarpıcı bir gerilim.
-National Examiner

Okuyucu Uyarı Alarmı: eğer James Grippandonun yakıcı gerilimi Tuzakı okumayı planlıyorsanız bütün programlanmış aktivitelerinizi birkaç günlüğüne erteleyin. Elinizden bırakmanız imkansız... Şimdiye kadarki en iyi romanı.
-Madison County Herald

Emeği Geçenler

Yazar   : James Grippando

Satış

18.52
Liste Fiyatı : 18.52
Kazancınız : 0.00
Miktar :  
Adet
 Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %0 indirim