Detaylar

Kategori Roman - Günümüz
Yayıncı Arunas Yayıncılık
Liste Fiyatı 14.00
Format Kitap
Barkod 9786054751570
Yayın Tarihi 2014-04-08
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 336
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 135 X 210

Amerikan Rüyası

RAHATSIZ EDİCİ VE TAMAMEN ZORLAYICI

Muazzam güzellikteki Pennsylvanianın ekonomik çöküşe uğramış çelik kasabasında geçen Amerikan Rüyası, kaybolan ümitler ve düşlenen rüyalar ile arkadaşlık, sadakat ve aşk üçgeninin romanı.
Hayatları yerel barlardan, tren raylarına ve hapishaneye uzanan, ailelerince aynı kasabaya hapsedilmiş, sorumluluk ve hareketsizlik duyguları içinde hapsolmuş, pas tutmuş fabrikalardan ve terk edilmiş bir kasabadan ötesini hayal eden iki genç adamın hikâyesi.
Annesi intihar edip, ablası kaçtıktan sonra yaşlı babasına bakması için yalnız bırakılan Isaac, pas tutmuş kasabanın ardında hayalini kurduğu hayatın özlemini duyuyor. Ancak daha iyi bir hayatın peşinden koşarken, bu hayalinde yanında sürüklediği eski lise futbol takımının yıldızı, huysuz ama en iyi arkadaşıBilly ile hayatlarını geri dönüşü olmayan bir yola sürükleyecek bir suça karışıyorlar.
John Steinbeckin huzursuz yaşamları resmettiği Büyük Buhran zamanı romanlarını çağrıştıran Amerikan Rüyası, sizi çağdaş Amerikanın geleceğinin karışıklığına ve belirsizliğine sürükleyecek. Hayatımızın karanlık gerçeklerini aşk, arkadaşlık duygularından sıyırmak için verdiğimiz etkileyici savaşın romanı.

Emeği Geçenler

Yazar   : Philipp Meyer
Çevirmen   : Bekir Diri

Satış

14.00
Liste Fiyatı : 14.00
Kazancınız : 0.00
Miktar :  
Adet

Stoklarla sınırlıdır

Aynı Gün Kargo   
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %0 indirim