Detaylar

Kategori Roman - Fantastik
Yayıncı Martı Yayınları (Kampanya)
Liste Fiyatı 26.48
Format Kitap
Barkod-ISBN 9786053481973
Yayın Tarihi 2013-11-06
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 496
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 135 X 210

Asil Kan

Her şey karardığında geriye kalan tek kalkanın, inancındır

Sadece kadınların sözünün geçtiği, erkeklerin köle olarak hayat sürdüğü Sylumda zincirin başka bir halkası olmayı reddeden Gaianın bilinmeze giden hikâyesidir bu.

Geçmişini ardında bırakarak, sadece inancı ve masumluğuyla hareket eden bu genç kızın perde arkasında dönen oyunlara karşı dimdik duruşudur.
Aşka saygısı, sadakati ve geleceğe karşı duyduğu sorumlulukla zorluklara karşı verdiği mücadelenin anlatıldığı güçlü bir destanın satırlarıdır

***

Fantastik roman severler Caragh M. OBrien hakkında şunu iyi bilmeli; serinin her kitabı zekice yazılmış, hayret veren ve tatmin eden türde romanlar.
Booklist

YORUMLAR:


Başka bir dünyanın varlığıyla heyecan duyan, geleceği farklı coğrafyalarda okumayı seven ve herkesin bir kahramanı olduğuna inanan biriyseniz bu seri tam size göre. Zekice yazılmış diyaloglar ve geleceğin ütopyasında şekillenen olaylar, sizi tam tatmin edecek türden.
Good Choice

Asil Kan ara vermeden okuyacağınız bir kitap. Üçlemenin ikinci kitabını bitirdiğinizde serinin son kitabını büyük bir hevesle bekleyeceğiniz kesin.
TheBookCellar

Emeği Geçenler

Yazar   : Caragh M. O'Brien
Çevirmen   : Zeynep Yeşiltuna

Satış

26.48
Liste Fiyatı : 26.48
Kazancınız : 0.00
Miktar :  
Adet
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %0 indirim