Detaylar

Kategori Roman - Korku - Gerilim
Yayıncı Artemis Yayınları (Kampanya)
Liste Fiyatı 29.00
Format Kitap
Barkod-ISBN 9786053042921
Yayın Tarihi 2017-09-14
Yayın Dili Türkçe
Orjinal Adı Floransa Canavarı; Gerçek Bir Hikaye
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 402
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 140 X 210

Floransa Canavarı; Gerçek Bir Hikaye

İTALYA'NIN FLORANSA TEPELERİNDE YAŞANAN DEHŞET VERİCİ BİR SUÇ VE CEZA HİKÂYESİ

Amerikalı yazar Douglas Preston, hayallerini gerçekleştirip ailesiyle birlikte İtalya'da zeytinlikler içindeki yeni evine taşındığında, kafasındaki o gerilim romanını nihayet yazabileceğini düşünüyordu. Ancak kurgulayabileceği gerilimden çok daha fazlasını yaşayacağını hiç aklından geçirmiyordu.
Yeni evinin etrafındaki arazileri gezerken, İtalyan suç tarihinin en ürpertici cinayetlerini işlemiş, Floransa Canavarı olarak bilinen bir seri katilin ayak izinden gittiğini keşfetti.
Yazmayı planladığı romanını bir kenara bırakıp bu gerçek hikâyenin peşine düşen Preston, kendini bu davaya adayan gazeteci Mario Spezi ile birlikte dosya üzerinde çalışmaya başladı. İkili Floransa Canavarı olduğuna inandıkları adamın izini sürdü ve onunla ürpertici görüşmeler yaptı. Ancak gerçeği gün yüzüne çıkarmak isteyen Preston ve Spezi kendilerini bir anda bu soruşturmanın hedefinde buldu. Sanki kader Suç ve Ceza'nın yeniden yazılmasını istiyordu.

DOUGLAS PRESTON
Amerikan Doğa Tarihi Müzesi'nde yazar - editör olarak çalıştı ve Princeton Üniversitesi'nde yaratıcı yazarlık dersleri verdi. The New Yorker, Natural History, National Geographic, Harper's, Smithsonian ve The Atlantic'de yazdı. Sayısız romanı yayımlanan Preston, ayrıca Lincoln Child ile birlikte yazdığı
romanlarla da çok ses getirmiştir.

Satış

29.00
Liste Fiyatı : 29.00
Kazancınız : 0.00
Miktar :  
Adet
Ürün Satışta. %0 indirim