Detaylar

Kategori Roman - Günümüz
Yayıncı Dharma Yayınları (Promosyon)
Liste Fiyatı 27.00
Format Kitap
Barkod-ISBN 9786055598853
Yayın Tarihi 2013-11-01
Yayın Dili Türkçe
Orjinal Adı Günahkar Oyunlar
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 432
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 135 X 210

Günahkar Oyunlar

Xander Santiago hayatını milyoner bir playboy olarak geçirmiştir. Aile şirketinde var olma ve yönetim kurulunda yer alma fırsatına asla sahip olamayan Xander, böylece yatak odasında bir efendi olmayı tercih eder. Büyük kardeşi Javier ise aile şirketinin tüm sorumluluklarını yüklenmiş ve bu mirası bir imparatorluğa dönüştürmek için durmaksızın çalışmıştır. Ancak, şirket içinde ortaya çıkan casusun, bir katille yaptığı iş birliği, karısının öldürülmesiyle sonuçlanır. Bu cinayet Javieri uzun yıllar süren suçluluk ve öfke girdabının içine sürükler Ta ki Xander kardeşini kurtarmak için gelene dek.
Karşı konulmaz bir kadın
Javierin hayatını yeniden yoluna koymasını arzulayan Xander; kardeşini sarhoş edip onu zorla da olsa, orada tesadüfen, güzeller güzeli London McLane ile tanışacakları Louisianaya sürükler. Büyük bir trajedi ve uzun yıllar süren mücadelenin ardından London, hayatında yepyeni bir başlangıç yapmaya kararlıdır. Ve bu iki seksi milyoner kardeş ona yardım etmek için sabırsızlanmaktadır. Hem de her anlamda. London, baştan çıkarıcı tekliflere karşı, kendini istekli bir arzuyla yanıp tutuşurken bulur Ve tek isteği sevgisinin bu iki kardeşi iyileştirmesi olacaktır.
Kaçınılmaz bir tehlike
Ancak bir katil, tüm bu yaşananları Santiago kardeşleri yok etme amacıyla uzaktan izlemektedir. Özellikle de sevgili kadınları Londonı hedef alarak. Korku ve arzular birbirine karışırken, soluksuz okuyacağınız bir macera.
Kavurucu Merak uyandıran. Lora Leigh
Yakıcı bir seksiliği var. Maya Banks
Günahkâr ve baştan çıkarıcı. Jaci Burton
Bu kitap ATEŞLİ! Smexy Books

Emeği Geçenler

Yazar   : Shayla Black
Çevirmen   : Eda Aksan

Etiketler

Vitrindekiler

Satış

27.00
Liste Fiyatı : 27.00
Kazancınız : 0.00
Miktar :  
Adet
Ürün Satışta. %0 indirim