Detaylar

Kategori Siyaset - Diğer
Yayıncı Siyah Beyaz Yayınları
Liste Fiyatı 37.00
Format Kitap
Barkod 9786055646387
Yayın Tarihi 2011-06-05
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 220
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 135 X 215

Katil Doğanlar - Hitlerin Emir Subayları

Alman Subayı Peter, Yahudi tutsaklarından İzzaka: JUDE! (YAHUDİ!) Potinlerimarkadaşının pis kanı sıçradığı için kirlendi. Derhâl gel temizle! dedi.

Yahudiler Hitler Almanyasında onur kırıcı davranışlara maruz kalıyorlardı. Bu dönemdeortaya çıkan ve sistematik bir şekilde öncelikle tüm Almanya ve daha sonra da Avrupaya yayılanbir Yahudi katliamı gelişti. Yahudiler ciddi bir soykırım felaketine maruz kaldılar.

Höss Auschwitzde yok etme konutunu yaptırdıktan sonra, kristalleşmiş prusik asit olanziklon B kullandım. Bunu ölüm odasındaki küçük bir delikten içeri damlatıyorduk. İklim koşullarınagöre, ölüm odasındaki insanların ölmeleri; 3 ila 15 dakika sürüyordu.Haykırışlarının durmasınedeniyle öldükleri zamanı biliyorduk

İsrail düşmanı olmak Anti-Semit olmak değildir.
Fakat Yahudi düşmanı olmak Anti-Semitizmin ta kendisidir!

Anti-Semitizmi popülist politika olarak benimseyen Hitler Almanyası insanlık tarihindegörülmemiş bir katliam gerçekleştirmiştir. Kitapta 6 milyon Yahudi katliamı gerçekleştiren Hitlerve Alman kasaplarının nasıl böylesine sistematik bir şekilde bu kadar masum insanı hunharcakatlettiklerini ve konunun detaylarını okuyabilirsiniz.

Emeği Geçenler

Yazar   : Talip Doğan Karlıbel

Satış

37.00
Liste Fiyatı : 37.00
Kazancınız : 0.00
Miktar :  
Adet

Stoklarla sınırlıdır

Aynı Gün Kargo   
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %0 indirim