Detaylar

Kategori Roman - Çağdaş Dünya Edebiyatı
Yayıncı Can Yayınları
Liste Fiyatı 40.50
Format Kitap
Barkod 9789750722363
Yayın Tarihi 2019-10-14
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 2.Baskı
Sayfa Sayısı 416
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 135 X 195

Ketum Kahraman

Bu ülkede küçük de olsa bir uygarlık alanı yaratmak olanaksız, diye geçirdi aklından. Barbarlık her şeyi önüne katıp sürüklüyor. Karamsarlığa kapıldığı zamanlarda yaptığı gibi yine, gençliğinde gidip başka ülkelerde kendine bir yaşam kurmak yerine, burada, Lima denen bu korkunç şehirde kalmaya karar vermekle ne kadar yanlış bir şey yapmış olduğunu düşündü.
Peruda iki şehir ve iki patron. Başkent Limada sigortacı Ismael Carrera, taşra güneşinin altında kavrulan Piuradaysa nakliyeci Felícito Yanaqué.
Bir tarafta Felícitonun, kapısına sıkıştırılan örümcek imzalı haraç mektubuna meydan okumasıyla değişen hayatı. Diğer taraftaysa ikinci baharının zirvesindeki Ismaelin ailevi antikalıkları yüzünden kabağın, sadık dostu ve şirketinin yöneticisi Don Rigobertonun başında patlaması. Tam da emeklilik hayalleri kurarken...
Mario Vargas Llosa, Don Rigoberto'nun Not Defterleri, Üvey Anneye Övgü, And Dağlarında Terör ve Palomino Molero'yu Kim Öldürdü romanlarından karakterlerle renklendirdiği, sürükleyiciliğiyle arkası yarınlara taş çıkaran bu kitabında dalaverenin evrenselliğini bolca tebessümle gözler önüne seriyor.

Emeği Geçenler

Yazar   : Mario Vargas Llosa
Çevirmen   : Havva Mutlu

Satış

40.50
Liste Fiyatı : 40.50
Kazancınız : 0.00
Miktar :  
Adet
 Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %0 indirim