Detaylar

Kategori Roman - Günümüz
Yayıncı Martı Yayınları (Promosyon)
Liste Fiyatı 22.00
Barkod-ISBN 9786051861876
Yayın Tarihi 2013-11-04
Yayın Dili Türkçe
Orjinal Adı Kumsalda Kaybolan İzler
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 416
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 135 X 210

Kumsalda Kaybolan İzler

Huzur kokan sokakların uzandığı, dostluğun nefes almakla eşdeğer olduğu, sakin ve bir o kadar keyifli bir kasabada hayat, ansızın ortaya çıkan davetsiz bir misafirle bozulur. Herkesin hikâyesini merak ettiği bu yabancının gelişiyle, sanat camiasının önde gelen isimleri tuhaf bir şekilde peş peşe cinayete kurban gitmeye başlamış; kasaba halkının bir liman gibi sığındığı dinginlik artık yerini korku ve endişeye bırakmıştır

İlk romanı Kıyıya Vuran Hayatlarla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Sally Goldenbaum, serinin ikinci kitabı Kumsalda Kaybolan İzler ile okurlara heyecanın, gizemin ve entrikanın harmanlandığı doyumsuz bir roman daha armağan ediyor.

Sally Goldenbaumun keyifli ve bir o kadar da heyecanlı dünyası okuyucularını bir kez daha içine çekiyor.
Carolyn Hart

Büyüleyici Goldenbaum serinin ikinci kitabında muhteşem bir desenle karşımıza çıkıyor. Izzy ve örgücü arkadaşları bir ilmeği dahi kaçırmadan, bilinmez bir düğümü çözmek için yeniden işbaşındalar.
Publishers Weekly

Kumsalda Kaybolan İzler, muhteşem karakterleri ve merakı canlı tutan anlatımıyla okuyucularını yeniden o güzel kasabanın kıyılarına götürüyor. Roman bittiğinde bu uzak kasabada yaşama isteğiyle dolup taşacaksınız.
Nancy Pickard

Emeği Geçenler

Yazar   : Sally Goldenbaum
Çevirmen   : Nilgün Birgül

Satış

22.00
Liste Fiyatı : 22.00
Kazancınız : 0.00
Miktar :  
Adet
Stokta var

Aynı Gün Kargo   
Ürün Satışta. %0 indirim