Detaylar

Kategori Müzik Kitapları
Yayıncı İnkılâp Kitabevi
Liste Fiyatı 99.00
Format Kitap
Barkod 9789751026767
Yayın Tarihi 2015-06-10
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 2.Baskı
Sayfa Sayısı 128
Kapak Ciltli
Kağıt 1.Hamur
Boyut 225 X 285

Piyano Çalmayı Öğreniyorum (Ciltli)

Çocuğunuz piyano çalmak mı istiyor? Bu soruya verdiğiniz cevap evet ise size bir haberimiz var:
Piyano Çalmayı Öğreniyorum adlı kitabımız İnkılâp Kitabevleri´nde okurlarıyla buluşmaya hazır!
Diğdem GEZEK ve Elvan GEZEK tarafından yazılan, piyano çalmayı öğrenmek isteyen bireyin ihtiyaç duyabileceği her türlü bilgiyi, bir kitap kapsamında yer alabilecek en geniş imkanı sunmayı hedefleyen Piyano Çalmayı Öğreniyorum adlı kitabı Devlet Sanatçımız İdil BİRET şu şekilde desteklemektedir:
Diğdem GEZEK ve Elvan GEZEK´in yazdığı Piyano Çalmayı Öğreniyorum adlı kitabı zevkle inceledim. En ufak ayrıntıyı bile ihmal etmeden, piyanoyu etraflıca tanıtan sevimli resimleri yardımıyla kuru bir metot olmaktan kurtarıp genç piyanist adaylarına hatta daha ileri yaşlarda olanlara bile bu güç sazın öğretimini çekici kılan, ciddi, mantıklı ve yararlı bir yapıttır.
Yazarları kutlar çok başarılar dilerim.
YAZAR HAKKINDA
Diğdem GEZEK: 1980´de Eskişehir´de doğdu. Müzik öğrenimine 1992´de, Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı Piyano
Ana Sanat Dalı ilköğretim hazırlık sınıfında başladı. 1998´de Eskişehir Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi Müzik Bölümü Piyano Ana Dalı´ndan mezun oldu. 1999 -2003 yılları arasında Y.T.Ü Sanat ve Tasarım Fakültesi Müzik ve Sahne Sanatları Bölümü´nde lisans öğrenimi gördü ve bu süreçte Öğr.Gör. Ali DARMAR, Aydın KARLIBEL ve Özen VEZİROĞLU ile piyano çalıştı. 2004-2006 yılları arasında, Başkent Üniversitesi Devlet Konservatuvarı´nın Müzik Bilimi Programı´nda yüksek lisans öğrenimi gördü. 2006 yılında, İstanbul´da bulunan bir yayınevinin ilköğretim sınıfları için hazırladığı, M. E. B. onayı alan müzik kitaplarının editörlüğünü yaptı. Halen T.C. Milli Eğitim Bakanlığı´na bağlı özel bir sanat merkezinde piyano öğretmeni olarak görev yapmaktadır.
Elvan GEZEK: 1983´te Bandırma´da doğdu. Müzik sanatıyla ilgilenmeyi yaşam biçimine dönüştürmek için 1992´de Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı´nın sınavına girdi. 2000 yılına kadar Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı´nın Piyano Ana Bilim Dalı´nda Öğr.Gör. Robert FARKAS´ın öğrencisi olarak öğrenimini sürdürdü. Ardından, öğrenimine Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi´nin Piyano Ana Sanat Dalı´nda devam etti. Halen, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Müzik Bölümü Başkan Prof. Seher TANRIYAR´ın lisans düzeyi son sınıfında öğrenimine devam etmektedir.
YAZARIN DİĞER KİTAPLARI
Takı Tasarımı ve Yapımı 1, Takı Tasarımı ve Yapımı 2

Emeği Geçenler

Yazar   : Diğdem Gezek
Yazar   : Elvan Gezek
Yazar   : Diğdem Gezek;Elvan Gezek

Satış

99.00
Liste Fiyatı : 99.00
Kazancınız : 0.00
Miktar :  
Adet

Stoklarla sınırlıdır

Aynı Gün Kargo   
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %0 indirim