Detaylar

Kategori Roman - Fantastik
Yayıncı Martı Yayınları (Kampanya)
Liste Fiyatı 23.15
Format Kitap
Barkod-ISBN 9786055420321
Yayın Tarihi 2011-10-22
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 632
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 135 X 215

Şeytanla Dans

Meleklere inanıyor musun?
Ya sonsuz hayata?
O zaman vampirlere de inanmak zorundasın...

Dünyanın bütün hazineleri, insanüstü duyular ve hazlar, yerçekimine bile meydan okuyan müthiş bir kuvvet, kurbanın düşüncelerini okuma ve zihnini büyüleme, avlanmanın dayanılmaz heyecanı, insan kanının baş döndürücü lezzeti, bilgelik, servet ve güç, ama hepsinden önemlisi sonsuz hayat Bütün bunlar bir lütuf mu yoksa bir lanet mi?

Vampir edebiyatının başkahramanı Lestat yüzyıllardır cevabını bulamadığı bu soruların pençesinde oradan oraya savrulurken, kurbanlarından birinin kızıyla; ölümlülerin en güzeli, bütün meleklerden masum Dorayla karşılaşır. Lestat yavaş yavaş Doranın karşı konulmaz cazibesine kapılırken, doğaüstü bir gücün onu takip ettiğini ve ona gittikçe daha çok yaklaştığını fark eder. Memnochtur bu. Şeytanın ta kendisidir. Tanrının, insanların çektiği acılara karşı kayıtsızlığına isyan eden Memnoch; Lestatı yaradılış anına götürür, cenneti ve cehennemi gösterir, tarihi baştan sona yaşatır. Bu görülmemiş yolculuktan sonra allak bullak olan Lestattan tek bir isteği vardır. Doraya karşı büyük aşkı ve karanlık vampir dünyası arasında kalan Lestat, şimdi bir karar vermek zorundadır.

Tüm samimiyetimle, Vampir Günlükleri serisi içinde en çok bu kitabı sevdiğimi söyleyebilirim.
Anne Rice

Ürkütücü Çarpıcı Şeytani Rahatınızı kaçıracak.
New York Daily News

Anne Riceın yarattığı karakterlerin gizemli yanlarını sevmemek mümkün değil Rice bu kitapta Lestatı, çok az yazarın girmeye cesaret ettiği yerlere götürüyor.
The Seattle Times

Tüyler ürpertici bir cehennem turuna hazır olun.
Kirkus Reviews

Rice, en az serinin diğer kitapları kadar tutkulu bir roman kaleme almış. Hayranlarının bunu da bir çırpıda okuyacağına şüphe yok.
The Washington Post

1941 yılında New Orleansta doğan Anne Rice, yazarlığa adım attığı ilk yıllarından itibaren konularını vampirlerden, cadılardan ve çeşitli doğaüstü varlıklardan alan eserler kaleme almıştır. Yarattığı karakterlerle bir çığır açan, özellikle Vampir Günlükleri serisiyle tanınan ve dünya çapında milyonlarca kitabı satan yazar, günümüzde halen popüler olan vampir edebiyatının kraliçesi olarak çağdaş klasikler arasındaki yerini almıştır.

Emeği Geçenler

Yazar   : Anne Rice
Çevirmen   : Bahar Çelik

Satış

23.15
Liste Fiyatı : 23.15
Kazancınız : 0.00
Miktar :  
Adet
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %0 indirim