Detaylar

Kategori Roman
Yayıncı Altın Kitaplar
Liste Fiyatı 21.00
Format Kitap
Barkod 9789752117471
Yayın Tarihi 2016-03-01
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 2.Baskı
Sayfa Sayısı 144
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 135 X 195

Zaman Tutsakları

Rauf, büyük büyük babasının hediye ettiği kum saatinin sırrını bir türlü çözemez. Üstelik Zamanı Doğru Değerlendirme öğretmeninin anlattıkları ve mavi gözlü kız kafasını iyice karıştırır. Yeni türeyen hologram ise büyük bir tehlikenin habercisidir.
Rauf ve arkadaşları, Hurdacının gelişiyle her şeyin yoluna gireceğini düşünürler. Oysa hiç de umdukları gibi olmaz. Çünkü Hurdacının gelişi, Santininin gelişi demektir; Santini ise karanlık demektir!
Sınanan dostluklar, gizli toplantılar, geçmişten gelen sandık ve Santininin korkunç projesi...
Hurdacı, zaman tutsağı mı yoksa zaman yolcusu mu olmak istediğini sorduğunda, Rauf tereddüt etmeden kararını verir.

YAZAR HAKKINDA
1970 yılında İstanbulda doğdu. 1992 yılında İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Felsefe Bölümünden mezun oldu. 1992 ve 1996 yıllarında kısa bir süre Amerikada bulundu. Aynı yıllar içinde Kaliforniya Üniversitesinde İngilizce öğrenimi gördü. 1997 yılından bu yana eşi ve kızıyla birlikte yaşamını İtalyada sürdürmektedir.

YAZARIN ALTIN KİTAPLARDAKİ DİĞER KİTAPLARI
Gezgin Dedektifler Dizisi: Eski Evin Kiracıları, Palmiye Sokak No.5, Macera Peşinde, Safir Taşlı Maske, Tapınaktaki Sır; Huysuz, Sakar ve Yalnız Bay Kuşun Pigrettodaki Anıları, Huysuz, Sakar ve Yalnız Bay Kuşun Letargodaki Anıları, Huysuz, Sakar ve Yalnız Bay Kuşun Monello İlkokulundaki Anıları, Huysuz, Sakar ve Yalnız Bay Kuşun İsoladaki Anıları; Rauf ve 2125liler Kulübü: Geleceğin Anahtarı, Geçmişten Gelen Şövalye

Emeği Geçenler

Yazar   : Almila Aydın

Satış

21.00
Liste Fiyatı : 21.00
Kazancınız : 0.00
Miktar :  
Adet

Stoklarla sınırlıdır

Aynı Gün Kargo   
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %0 indirim