Detaylar

Kategori Kadınlar İçin Kitaplar
Yayıncı Hemen Kitap
Liste Fiyatı 7.41
Format Kitap
Barkod 9789756178355
Yayın Tarihi 2012-04-09
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 160
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 135 X 215

Güzellik Geçicidir Akıl Baki Kalır; Kadınlar İçin Mutluluk Rehberi

Yargıç Judy Sheindlin, Amerikada çok tanınmış bir Aile Mahkemesi yargıcı. Yargıç Judy aynı zamanda, kendi adını taşıyan televizyon programını 16 yıldır aralıksız sürdürüyor. New Yorkdan yapılan yayını ülke genelinde her gün 10 milyondan fazla kişi izliyor. Bu rakamla Yargıç Judy, Amerikada rekor izleyiciye sahip televizyon programcıları arasında yer alıyor.
Bir yargıç, bir eş, bir anne ve hatta büyükanne olarak Yargıç Judy bu kitabında, kendine özgü zekası ve bilgeliğiyle milyonlarca kadına dahiyane küçük sırlar veriyor.
Yargıç Judynin kadınlara verdiği altın bir kural var: Kadınlar akıllarını başlarına toplamalı, kendi kimliklerinden taviz vermeyi bırakmalı ve aşk adına aptalca kararlar almaktan vazgeçmeliler. Kendilerinden başka herkesi memnun etmeye çalışmakla ömürlerini tüketmemeliler. Eş seçmek yerine kendini seçilmek üzere sunan kadının sonu, her zaman hüsrandır.
Yargıç Judy daima, her koşulda değişmez bir tavsiye sunuyor: Yıllar sonra eyvah dememek için şunu asla unutmayın; güzellik geçer, akıl baki kalır

Emeği Geçenler

Yazar   : Judy Sheindlin
Çevirmen   : Özden Arıkan

Satış

7.41
Liste Fiyatı : 7.41
Kazancınız : 0.00
Miktar :  
Adet

Stoklarla sınırlıdır

Aynı Gün Kargo   
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %0 indirim