1997 yılından bu yana yayıncılık sektöründe aktif olarak faaliyet gösteren SİS YAYIN GRUBU’nun bir kuruluşu olan TOPTAN KİTAP, 20 yıllık yayıncılık ve perakendecilik deneyimlerimizi aktardığımız bir oluşumdur.


Peki Nedir Toptan Kitap?

*Toptan Kitap, klasik dağıtım hizmeti veren bir kuruluş değildir. Bizi diğer dağıtım firmalarından ayıran en önemli özellik, tek amacı okuyucusuna uygun fiyatlı kaliteli kitaplar ulaştırmayı amaçlayan, Türkiye genelindeki tüm kitabevleri ile yayınevlerini ortak bir platformda buluşturmaktır.

*Toptan Kitap, yayıncıların satamadığı veya deposunda kalan kitapları satmak için kurulan bir firma değildir. Sattığımız her ürün, yayıncıların güvenerek bastığı ve yine piyasaya ilk gün hangi kalitede sunmuşsa, aynı kaliteye sahip birinci sınıf kitaplardır. Size düşen tek şey kitabevinizin okur profiline uygun kitapları seçmektir.

*Toptan Kitap’tan alışveriş yaptığınızda, tek elden tüm ürünleri direk çalıştığınız yayınevlerinden aldığınız fiyatla satın alabilecek, hızlı bir şekilde ürünlerinizi teslim alacak ve satın alma bazında bir sürü firma ile çalışmaktan kurtulacaksınız.

*Toptan Kitap sadece bestseller kitapları pazarlayan bir oluşum değildir. Toptan Kitap ile; Araştırma-İnceleme, Tarih, Dini kitaplar, Felsefe, Türk ve Dünya Klasikleri, Çocuk kitapları, Ders kitapları, KPSS, Sınavlara Hazırlık Grubu gibi bir kitabevinin ihtiyaçlarına cevap verecek her türden kitabı bulabileceksiniz. Bu bile tek başına bizi diğerlerinden ayıran en büyük özelliklerimizden biri olacaktır.

*Toptan Kitap, kitabevlerinin birçok yayınevinin kitabını tek elden alabileceği, aradığında veya sorun yaşadığında bünyesindeki deneyimli ve profesyonel kadrolarla çalışabileceği, sipariş verdiği ürünleri hızlı ve uygun maliyetli bir şekilde teslim alabileceği, alımların tamamen yasal belgelerle yani fatura ile gerçekleşeceği, alıcıya farklı ödeme seçenekleri sunan bir kuruluştur.
Bu sistemin önemini ve dolduracağı boşluğu ilk alışverişinizden sonra anlayacağınızdan hiç kuşkumuz bulunmamaktadır. Sizleri de aramızda görmekten mutlu olacağız. Bizimle çalışmak için tek yapacağınız şey toptankitap.com’a üye olmanızdır.

Toptan Kitap olarak, yayın ve dağıtım sektöründeki önemli bir boşluğu dolduracağına ve bu alanda hizmet kalitesini arttıracağına inandığımız bir platformla siz değerli iş ortaklarımızın karşısındayız.